REZULTATI

 

Uradni rezultati evropskega prvenstva v latinskoameriških in standardnih plesih za leto 2012 pri Profesionalni diviziji WDSF. Nova evropska prvaka sta postala Slovenca Zoran Plohl in Tatsiana Lahvinovich v latinskoameriških plesih ter Paolo Bosco in Joanne Clifton iz Italije v standardnih plesih.

 

Zmagovalni oder finalistov evropskega prvenstva WDSF profesionalne divizije 2012 v latinskoameriških in standardnih plesih

 

 

Latinskoameriški plesi

Standardni plesi

Finale

Finale

1

Zoran PLOHL - Tatsiana LAHVINOVICH

SLOVENIA

1

Paolo BOSCO - Joanne CLIFTON

ITALY

2

Sergey TATARENKO - Viktoria TATARENKO

GERMANY

2

Federico DI TORO - Anastasia TARLIKOVA

RUSSIAN FEDERATION

3

Mikhail SOLOVYEV - Kristina TSVETKOVA

RUSSIAN FEDERATION

3

Donatis VEZELIS - Lina CHATKEVICIUTE

LITHUANIA

4

Saverio LORIA - Zeudi ZANETTI

ITALY

4

Rosario GUERRA - Grazia BENINCASA

ITALY

5

Vladislav SILDE - Margarita NOVITSKAYA

RUSSIAN FEDERATION

5

Lucca BUSSOLETTI - Tjaša VULIC

SLOVENIA

6

Daniele SARGENTI - Uliana FOMENCO

ITALY

6

Isaia BERARDI - Cinzia BIRARELLI

ITALY

7

Vadim USOVICH - Marianna CHERNOSHEV

FRANCE

3. Kolo

3. Kolo

7

Uladzislau IVANOVICH - Volha TRYBUSHEUSKAYA

BELARUS

8

Miša CIGOJ - Nika BAGON

SLOVENIA

8

Pavel EYDINOV - Tatiana LIVATOVA

RUSSIAN FEDERATION

9

Jiri HEIN - Lucia KRNCANOVA

SLOVAKIA

9

Isaac ROVIRA - Desiree MARTIN

SPAIN

10

Evgeny DAVIDENKO - Natalia TKACHEVA

RUSSIAN FEDERATION

10

Lucca ROSSIGNOLI - Veronica HALLER

ITALY

11

Salvatore CARUSO - Concetta CULTRERA

ITALY

11

Lev SEDELNIKOV - Elena LAVETSKAYA

RUSSIAN FEDERATION

12

Pavel ALEKSEEVSKY - Ekaterina ZHUPLEVA

RUSSIAN FEDERATION

12

Sergey BELOZEROV - Ekaterina BELOZEROVA

RUSSIAN FEDERATION

2. Kolo

2. Kolo

13 - 14

Mikko KAASALAINEN - Adrienn FITORI

FINLAND

13 - 14

Fabio BELLUCCI - Ivana SUCHANKOVA

SLOVAKIA

13 - 14

Gediminas GRIGONIS - Sandra KNIAZEVICIUTE

LITHUANIA

13 - 14

Alexey SEREDIN - Julia VORONCOVA

RUSSIAN FEDERATION

15 - 16

Andrey MANGRA - Ekaterina KALUGINA

GERMANY

15

Sami VAINIONPAA - Merje STYF

FINLAND

15 - 16

Maxim LITIYUSHKIN - Kateryna YOVYK

UKRAINE

16 - 17

Lorenzo TARABELLI - Federica AGOSTINELLI

ITALY

17

Sergey SAVITSKIY - Irina PECHENOVA

RUSSIAN FEDERATION

16 - 17

Egor BEZUKLADNIKOV - Natalia BEZUKLADNIKOVA

RUSSIAN FEDERATION

18

Artur AKAUTDINOV - Elena PASHKOVA

RUSSIAN FEDERATION

18 - 19

Danilo CAMPISI - Julia BURGHARDT

AUSTRIA

19

Yevgen STEPANOV - Hanna MOSOLKOVA

UKRAINE

18 - 19

Francesco PARIS - Natalie DRIKER

ISRAEL

20

Ruslan PODKOLZIN - Maria KUKUSHKINA

RUSSIAN FEDERATION

20

Marco SPADAFORA - Edvige Maria BILOTTI

ITALY

21

Bruno TOMAS - Joanna SANTOS

PORTUGAL

21

Fabio RUSCIO - Fabiana CIAFFARONI

ITALY

22 - 23

Alessandro BARBERO - Federica BRUGIATI

ITALY

22

Andraz SNOJ - Olga MURAVSKAYA

SLOVENIA

22 - 23

Pierre VALLEE - Marion DUGUEST

FRANCE

23

Anton SILANTEV - Olga AKOPOVA

RUSSIAN FEDERATION

24

Edgar BRANCO - Milene MATIAS

PORTUGAL

24

Simone CORVINI - Michela NATALI

ITALY

1. Kolo

1. Kolo

25

Dmitriy EVSEEV - Darya EVSEEVA

RUSSIAN FEDERATION

25 - 26

Antonio GENTILE - Uliana QUARANTA

ITALY

26 - 27

Carmelo ALAIMO - Pauline FLINOIS

BELGIUM

25 - 26

Milan SPANIK - Veronika SPANIKOVA

SLOVAKIA

26 - 27

Dimitrios SAVVOPOULOS - Iliana ILIADOU

GREECE

27 - 28

Yevhen SAVCHENKO - Daria ZUBAKHINA

UKRAINE

28

Marko CIBOCI - Polina GOLUBEVA

CROATIA

27 - 28

Jarosalv CEKL - Dagmar CEKLOVA

CZECH REPUBLIC

29

Ozgnun Caglar ERSOY - Simge MENTES

TURKEY

29

Gary CROTAZ - Ming YUAN

ENGLAND

 

Evropska prvaka WDSF profesionalne divizije 2012 v latinskoameriških plesih Zoran Plohl in Tatsiana Lahvinovich iz Slovenije

 

Evropska prvaka v standardnih plesih Paolo Bosco in Joanne Clifton iz Italije ter peto uvrščena Luca Bussoletti in Tjaša Vulič iz Slovenije

 

Glavni sodnik:       Drago Šulek, Slovenija

 

Sodniki:                    Harri Antikainen, Finska

                                     Claus-Peter Brunnbauer,  Avstrija

                                     Davide Cacciari, Italija

                                     Ilya Danilov, Rusija

                                     Asis Kadjeh Nouri, Nemčija

                                     Marek Chojnacki, Poljska

                                     Sebastià Sanchez, Španija

 

Klikni tukaj za vse uradne rezultate.